شرح نحوه سفارش و تحویل پروژه ها

[ts_logos_slider rows=”1″ categories=”977″ active_link=”1″ show_nav=”1″ auto_play=”1″]
درباره ی ما
یه تیم طراحی گرافیک حرفه ای که نزدیک به یک دهه سابقه کاری دارند ، برای تک تک سفارشاتتون همفکری میکنن
اتود میزنن و طراحی های هم رو به چالش میکشن تا بهترین و مناسبترین طرح رو براتون آماده کنن …
داستان شکل گیری ما

سالها پیش که تجارت الکترونیک هنوز به شکل امروزی جا نیفتاده بود و قابل اعتماد نبود، تعدادی جوان خلاق و البته گرافیست  که تخصص های زیادی داریم تصمیم گرفتیم که نمونه کارهامونو توی یه وبلاگ اینترنتی قرار بدیم. بعد از انجام دادن هماهنگی های اولیه دست به کار شدیم و وبلاگی رو به اسم مهراز بیوراما افتتاح کردیم. آروم آروم تعداد بازدیدکننده های وبلاگمون زیاد شد و بازدید کننده ها از نمونه کارهامون استقبال بیشتری کردن.حس عجیب و خوبی بود بدون اینکه بازدیدکننده های وبلاگمون بدونن کجا هستیم و کی هستیم ، به خاطر ارتباط مستقیم و آنلاینمون ، بهمون اعتماد میکردن. نمونه کارهامونو میدیدن، مشاوره آنلاین میگرفتن ، و دقیقا توی سال هایی که خبری از وایبر و لاین و تلگرام نبود از طریق ایمیل سفارششون رو ثبت میکردن، امور مالی رو از طریق خود پرداز کارت به کارت میکردن و ما هم از طریق ایمیل براشون طرح ها رو ارسال میکردیم. طرح ها رو میدیدن و در موردش نظر میدادن و بعد از تایید براشون چاپ میکردیم و میفرستادیم دم در خونشون تو شهر خودشون . خلاصه بدون هیچ تبلیغی ، مشتریامون لطف می کردن و پیش دوستاشون ازمون تعریف می کردن و همین موضوع باعث اضافه شدن تعداد مشتریامون می شد . جدید بودن نوع خدماتمون در کنار استقبال مردم ، باعث شد حجم کاریمون زیادتر شه و به فکر گسترش تیم بیفتیم.

این روزها خدمات حرفه ای طراحی  بنر های تبلیغاتی و ست اداری و طراحی لوگو و …. به خدمات گرافیک این تیم اضافه شده و با وجود اومدن تلگرام و نرم افزارهای ارتباطی اجتماعی، روز به روز در حال پیشرفته.

با این حال ، بعد از کلی برنامه ریزی و هدف گذاری ، موفق به تولید طرحی شدیم که از طریق اون بتونیم کاملا آنلاین مشتریانمون رو پشتیبانی کنیم، سفارشاتشون رو ثبت کنیم. آنلاین فاکتور ارسال کنیم و خدمات طراحی و پشتیبانی رو به صورت آنلاین در قالب “پلتفرم مدیریتی تام” به اجرا در بیاریم.

با امید به خدا هر روز در حال گسترش این پلتفرم هستیم و برنامه های خیلی زیادی توی ذهنمون داریم 

چرا ما رو  انتخاب می کنید؟

[ts_feature style=”feature-vertical” img_id=”760″ title=”ما خلاقیم” excerpt=”در تمام خدمات ما سعی میکنیم با خلاقیت کارهایی رو انجام بدیم که هم زیبا و هم استاندارد باشه” target=”_self”][ts_feature style=”feature-vertical” img_id=”761″ title=”ما وقت شناسیم” excerpt=”تلاش میکنیم در زمان اعلام شده پروژه ها را تحویل بدیم تا به کارها و پروژه های دیگه ی خودمون برسیم” target=”_self”][ts_feature style=”feature-vertical” img_id=”762″ title=”جادوگریم” excerpt=”با توانایی های ما هر غیر ممکنی ممکن میشه” target=”_self”][ts_feature style=”feature-vertical” img_id=”763″ title=”تعامل میکنیم” excerpt=”ما با مشتریامون شریک هستیم و موفقیتشون موفقیت ماست پس با شرکای خودمون تعامل می کنیم” target=”_self”][ts_feature style=”feature-vertical” img_id=”764″ title=”ما دوست هستیم” excerpt=”به مشتریامون مثل یک دوست نگاه میکنیم و هیچوقت نمیخوایم رشته دوستی قطع بشه” target=”_self”]