شرح نحوه سفارش و تحویل پروژه ها

[ts_logos_slider rows=”1″ categories=”977″ active_link=”1″ show_nav=”1″ auto_play=”1″]

به دنبال یک سرویس دهنده خوب هستید تا تمام مراحل پروژه ی خود را به او بسپارید ؟

ما همیشه در کنار شما هستیم و مفتخریم که بهترین سرویس ها را ارائه می دهیم
این تنها نمونه کوچکی از کار های ما می باشد

پست پروداکشن ( post production )

پست پروداکشن ( post production ) فرآیند کامپوزیت حرفه ای صحنه ها، اعمال جلوه های ویژه ، تنظیم حرفه ای رنگ و نور و خیلی کارهای دیگر است که همگی منجر به خلق یک صحنه ی فوق العاده زیبا و هنری میشود.حجم خام رندر گرفته شده وارد نرم افزار فتوشاپ می شود و مرحله پرداخت شروع میشود،با توجه به اینکه نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی ٢بعدی است، می توان بسیاری از آبجکت های ٢بعدی که در محیط اینترنت به نام cut out رایج هستند را استفاده کرد و یا می توان از فرمت png نیز استفاده کرد. پست پروداکشن در معماری این استفاده تنها محدود به آبجکت های پرسوناژ و درخت و آسمان و… نیست و حتی می توان نور های بسیار زیبایی را هم خلق کرد.
تکنیک دیگر پرداخت ،استفاده از براش های معماری است که خود را در قالب ابر های مختلف یا فضاهای سبز مختلف و یا حتی پرنده های مختلف نشان میدهد و یکی از قوی ترین روش های ایجاد نور نیز استفاده از براش های نوری است .
مهراز بیوراما در قالب یک تیم طراحی حرفه ای که تو خیلی زمینه ها فعالیت خودش رو از خیلی وقت پیش شروع کرده نمونه هایی از پست پروداکت های خود را که به صورت اختصاصی طراحی شدن رو برای بررسی و مشاهده در اختیارتون قرار داده که توانایی ها رو ببینید و بعد سفارش خودتون رو ثبت کنید . نگران نباشید ! پروژتون  قراره توسط بزرگ ترین وبسایت طراحی مهراز بیوراما انجام شه ما این  اعتماد رو یک شبه بدست نیاوردیم برای همین روند طراحی بر خلاف وبسایت های دیگه تا زمان جلب رضایت شما ادامه داره.
تمامی این نمونه ها با نهایت عشق برای شما تهیه شدن

برای دیدن عکس ها در سایز بزرگ بر روی آن ها کلیک کنید